Opieka pozaszkolna dla dzieci

Jeśli pracujesz, a Twoje dziecko czeka na Ciebie w szkolnej świetlicy mamy dla Ciebie propozycję.

Szanowny Rodzicu małego Ucznia!

Nie zostawiaj dziecka w szkolnej świetlicy.

Przekaż swojego Pierwszaka, Zerówkowicza lub starszego Ucznia pod naszą troskliwą opiekę. Odbierzemy Twoje dziecko zaraz po lekcjach i przewieziemy do naszej bawialni Czary Mary. W naszych salkach lekcyjnych, w spokoju i pod czujnym okiem Pani Opiekunki pomożemy odrobić lekcje, nauczyć się zadanego wierszyka i czytanki; przygotujemy piórnik i tornister dziecka do lekcji na następny dzień. Ponieważ dysponujemy na miejscu przeróżnymi materiałami artystycznymi pomożemy także przy wykonaniu typowych, zadanych prac plastycznych. Po wykonaniu tych obowiązków Wasze dziecko spędzi czas wolny w bawialni. Na Wasze życzenie podamy dziecku podwieczorek: ciepłą herbatę, owoc, jogurt. Od listopada będzie także możliwość skorzystania przez dziecko z małej kafejki internetowej (oczywiście czas korzystania i bezpieczeństwo będą kontrolowane)

Rodzic, bez pośpiechu, po skończonej pracy, odbierze swoje dziecko o dowolnej porze do godz. 19:00.

Dla chętnych dzieci, na miejscu, za dodatkową opłatą, proponujemy lekcje języka angielskiego, prowadzone w małych grupach i przez doświadczonych lektorów.

Przygotujemy także ofertę wyjazdów na basen na naukę pływania.

Wszystkie szczegóły i zapisy pod numerem 607-850-190

Zapisy już trwają.

Jeśli nie jesteście Państwo pewni, czy to będzie dobry pomysł dla Was i waszego Dziecka proponujemy wziąć udział w niezobowiązującym tygodniu próbnym. Pomoże to Państwu w podjęciu właściwej decyzji. Koszt takiego tygodnia to 50,00 zł. ZAPRASZAMY

Pobierz dokumenty:

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA.docx

UMOWA PRZYJĘCIA DZIECKA.docx